Sečení vysoké trávy

Sečení vysoké trávy

Sekačky na vysokou trávu

Společné rysy všech bubnových sekaček VARI jsou v revolučním technickém řešení dvojitého sekacího disku se zesíleným okrajem, který zaručuje vysokou pevnost a spolehlivou ochranu sekacích nožů. Patentově chráněné uložení čtyř výkyvných nožů pod úhlem 3° zaručuje, že se při nárazu o kámen nože otočí a nepoškodí.

 

Přidané bezpečnostní prvky splňující evropské normy pro bezpečnost práce, spolu s intuitivním ovládáním stroje, zaručují kvalitní a bezpečné sečení veškerých travnatých porostů, včetně tenkých náletových rostlin nedřevnatého charakteru. Použitá konstrukční řešení ve spojení s použitými ekologickými motory HONDA a pětiletou zárukou řadí výrobky VARI, a.s. mezi absolutní špičku v letošní nabídce.

 

Bubnové sekačky a adaptéry sečení VARI jsou vhodné pro sečení vzrostlého travního porostu i nepravidelně sečeného. Všechny sekačky jsou určeny především pro sečení trávy na seno nebo na krmení pro hospodářská zvířata na rodinných a malých farmách. Při dodržení správné techniky sečení lze velmi dobře sekat i polehlou trávu.