O firmě

Společnost SVP půjčovna, s.r.o. je spolehlivým partnerem v oblasti pronájmu stavební mechanizace, nářadí, zahradní techniky a techniky pro údržbu veřejné zeleně.

V současné době najdete zákazníky SVP nejen v oblastech stavebnictví, průmyslu, veřejné správy ale i mezi širokou veřejností. Nabízíme rozsáhlý sortiment stavebních strojů, malé mechanizace a nářadí pro každého. Našim zákazníkům vždy nabízíme komplexní a profesionální služby. Jsme držiteli certifikátu ITI – institut technické inspekce pro montáže, revize a zkoušky vyhrazených zdvihacích zařízení.

Naším cílem je na prvním místě spokojenost zákazníků a schopnost udržet kvalitu námi poskytovaných služeb a proto zaměstnáváme tým profesionálnězaškolených odborníků. Vlastníme strojový park, který splňuje nejvyšší kritéria kvality a bezpečnosti.

Našim zákazníkům vždy nabízíme veškeré služby spojené s pronájmem strojů a zařízení jako je doprava, montáž, revize, zaškolení obsluhy ale i kvalitní servis a poradenství. Samozřejmostí je také prodej náhradních dílů a spotřebního materiálu.

Z historie

Půjčovna byla založena koncem devadesátých let, jako samostatná divize firmy SVP stavební práce, s.r.o., zabývající se výstavbou sítě GSM společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. Od počátku působení na trhu se půjčovna zaměřila na pronájem malé stavební mechanizace a stavebních výtahů.

V roce 2007 se divize půjčovny oddělila a vznikla tak samostatná firma SVP půjčovna, s.r.o., která se od tohoto okamžiku neustále dynamicky rozvíjí a je schopna plně zabezpečit většinu staveb pro malé střední ale i ty největší stavební firmy. Koncem roku 2008 jsme rozšířili sortiment půjčovny o nové segmenty NÁŘADÍ, ZAHRADNÍ TECHNIKA, AUTOPŘÍSLUŠENSTVÍ, SPORT A VOLNÝ ČAS s cílem oslovit co nejširší skupinu zákazníků na trhu.

Společnost SVP-PŮJČOVNA je držitelem oprávnění ITI:

K MONTÁŽI, REVIZÍM A ZKOUŠKÁM VYHRAZENÝCH ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ