Motorové pily

 • Společnost Oleo-Mac patří celosvětově mezi uznávané a renomované výrobce zahradního nářadí a strojů. Veškeré produkty společnosti Oleo-Mac splňují nejnáročnější kritéria kvality, výkonnosti a ochrany zdraví. Motorová pila OM...

  Technické parametry
  Výkon2,5 kW
  Rozteč řetězu325"
  Délka lišty46 cm
  Hmotnost:výkon5 kg/2,5 kW
  Výrobce: Oleo-mac
  půjčovné od
  192 Kč bez DPH
  Pronájembez DPHs DPH
  1 - 4 hodiny192 Kč232 Kč
  1 - 5 dní320 Kč387 Kč
  6 - 14 dní288 Kč348 Kč
  15 a více dní256 Kč310 Kč
  Záloha: 5 000 Kč

Profesionální motorové pily Solo a Oleo-mac jsou řešené pro každodenní využití. Pily splňují nejnáročnější kritéria kvality, výkonnosti a ochrany zdraví. Vyhřívaná madla, jsou osazena samočistícími filtry nasávaného vzduchu. Pily mají i elektronicky nastavitelné zapalování a jsou oblíbené pro své minimální vibrace. Klikový mechanizmus je kvalitně a správně vyvážen. Mezi standardní vybavení patří dekompresní ventily, které snižují namáhavost a potřebnou sílu, kterou obsluha vynakládá při startování pil. Mezi další vlastnosti patří i nastřikovače paliva. Motorové pily jsou uzpůsobeny tak, aby práce s nimi byla pohodlná a co nejmíň náročná. Konstrukčně jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré nároky uživatelů.

Ve výbavě těchto motorových pil nechybí kvalitní vysokoobrátkové dvoutaktní motory. Jako palivo slouží směs kvalitního benzínu a speciálních olejů. Další důležitou součástí pil je vzduchový filtr. Ten se bohužel velmi často zanáší, nebo má špatně těsní. Proto je velmi důležité jej často pročišťovat a zároveň kontrolovat, zda jsou filtry správně utěsněny.

Další vlastností motorových pil jsou bezpochyby oleje. Dnes najdeme celou řadu olejů, které jsou do motorových pil a k promazávání řetězů určeny. K tomu, aby se promazal klikový mechanismus, se přilívá olej do benzínu. Pokud koupíme do pily špatný olej, dojde k poškození a zadření pístu jež je ve válci, zapříčiníme poškození ložisek a dojde i k nadměrné vibraci. Proto je zapotřebí vždy pečlivě prostudovat manuál, kde je přesně uvedeno, jaká značka oleje je pro daný výrobek vhodná. Tyto profesionální motorové pily jsou vyráběny s kvalitními motory, dosahující vysokých otáček a jsou dobře uzpůsobeny pro minimální vibrace a náročné práce v terénu. Mají dlouhou životnost. Jsou to výborní pomocníci pro práci se dřevem.